Til hovedinnhold
Ernst Eismann AS

Ansatte

Administrasjon

Åge Nytveit er daglig leder. Foto.

Daglig leder

Åge Nytveit

Tlf: 95026831nytveit@eismann.no
Magne Høysæter er installatør. Foto.

Elektroinstallatør

Magne Høysæter

Tlf: 95026830hoyseter@eismann.no
Rune Kismul er leder for avdeling svakstrøm. Foto.

Leder avdeling svakstrøm

Rune Kismul

Tlf: 99246158kismul@eismann.no
Harald Breivik er saksbehandler. Foto.

Saksbehandler

Harald Breivik

Tlf: 90018041breivik@eismann.no
Kristin Krossnes er kontormedarbeider. Foto.

Kontormedarbeider

Kristin Krossnes

Tlf: 55333730krossnes@eismann.no

Elektrikere

Christer Erstad er elektriker. Foto.

Elektriker

Christer Erstad

Tlf: 41471704erstad@eismann.no
Raymond Hjortland Svardal er elektriker. Foto.

Elektriker

Raymond Hjortland Svardal

Tlf: 94159470svardal@eismann.no
Daniel Marthinsson er elektriker. Foto.

Elektriker

Daniel Marthinsson

Tlf: 95026833marthinsson@eismann.no
Øystein Nordvik er elektriker i avdeling Samnanger. Foto.

Elektriker, avdeling Samnanger

Øystein Nordvik

Tlf: 91635683nordvik@eismann.no
Ronny Lønnebakken er elektriker i avdeling Samnanger. Foto.

Elektriker, avdeling Samnanger

Ronny Lønnebakken

Tlf: 91180181lonnebakken@eismann.no
Arild Hope er elektriker i avdeling Samnanger. Foto.

Elektriker, avdeling Samnanger

Arild Hope

Tlf: 95026832hope@eismann.no
Jens Knarvik Evensen er elektriker.

Elektriker

Jens Knarvik Evensen

Tlf: 90700270evensen@eismann.no
Thomas Hauge Bøe er elektriker. Foto.

Elektriker

Thomas Hauge Bøe

Tlf: 45375243boe@eismann.no
Eskil Baadstø er elektriker. Foto.

Elektriker

Eskil Baadstø

Tlf: 95203538baadsto@eismann.no
Bjarte Gjesme er elektriker.

Elektriker

Bjarte Gjesme

Tlf: 92231650gjesme@eismann.no
Rasmus Teigland er elektriker. Foto.

Elektriker

Rasmus Teigland

Tlf: 41662149teigland@eismann.no
Thomas Aldal er elektriker. Foto.

Elektriker

Thomas Tveiterås Aldal

Tlf: 97035276aldal@eismann.no

Lærlinger

Jon Henrik Herland de Boer er elektrikerlærling.

Elektrikerlærling

Jon Henrik Herland de Boer

de.boer@eismann.no
Sindre Mellingen Larsen er elektrikerlærling.

Elektrikerlærling

Sindre Mellingen Larsen

Tlf: 48102658larsen@eismann.no